Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-10-19 22:29:08

Krzysiek Kosiba

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-04
Posty: 12
Punktów :   

A może piwko ?

Nie samymi studiami człowiek żyje. Jest pomysł aby nasza grupa spotkała się na gruncie prywatnym. Tak aby się trochę lepiej poznać, porozmawiać o rzeczach nie związanych z uczelnią i się zrelaksować. Może udałoby nam się spotkać w piątek, po zajęciach ? Obok Koledżu jest knajpka - Przystań. Daleko szukać nie trzeba, w końcu nie ważne gdzie, ważne z kim... czekam na propozycje

Offline

 

#2 2011-10-19 22:40:13

DominikaWaluch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: A może piwko ?

O Krzysiu jak ładnie to ujęłeś wszytsko jestem całkowicie za tym, żeby gdzieś wyjść , posiedzieć a nie tylko widujemy się na zajęciach i tyle . Wiec licze, że uda nam się w piątek wpólne wyjści . Pozdrawiam

Offline

 

#3 2011-10-19 23:15:46

Daniel Błaszczak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: A może piwko ?

Ja również jestem za  tym żeby sie gdzieś spotkać naszą wspólną grupą;)
popieram i już szukam kierowcy na piątek:)))*. pozdro...

Offline

 

#4 2011-10-21 16:37:44

 akasperek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: A może piwko ?

Fajnie Wam  ja niestety nie przyłączę się  bo  po pierwsze jestem chora i biorę  antybiotyk a po drugie i tak prowadzę autko , ale  bawcie się dobrze....  i nie przetrenujcie się ...Hi,hi,hi.... miłego wypadu.... mam  nadzieję że do poniedziałku uda mi się  stanąć na nogi.... Pozdrawiam cieplutko....Ania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clan-lsg.pun.pl www.nilfgaardguild.pun.pl www.motoszkocja.pun.pl www.dglteam.pun.pl www.galimatias-cs.pun.pl